Serbian English

МХ Фацториес Тоур

Фабрика за шивење нитова

kalem Виндер

kalem Виндер

Машина за бојење високих температура и високог притиска

Машина за бојење високих температура и високог притиска

Висока температура / Машина за бојење високог притиска

Висока температура / Машина за бојење високог притиска

Обична машина за навијање пагода

Обична машина за навијање пагода

Фабрика везива

Слацк Виндинг

Слацк Виндинг

Обична машина за навијање жице

Обична машина за навијање жице

Премотавање

Премотавање

Ханк

Ханк

Дуал Типе Твистер

Дуал Типе Твистер

Инвертед Иарн

Инвертед Иарн

Машине за бојење и апарати

Машине за бојење и апарати

упит сада
КСНУМКС знакова преостало
Додај фајлове
мх лого

МХ Блдг., КСНУМКС # Нингнан Нортх Роад, Иинзхоу Дистрицт, Нингбо, Кина
Тел: КСНУМКС-КСНУМКС-КСНУМКС Факс: КСНУМКС-КСНУМКС-КСНУМКС
Е-маил:

ЦОПИРИГХТ © КСНУМКС-КСНУМКС | НИНГБО МХ ПРЕДЊА И НИВО ФАБРИКА.